Prevzem novega gasilskega vozila GVM-1 v PGD Cvetkovci
V soboto, 20. junija, je v Cvetkovcih potekal slovesen dogodek, ob katerem je Prostovoljno gasilsko društvo Cvetkovci prevzelo novo gasilsko vozilo GVM-1 VW Crafter.
Dogajanje se je začelo z uradnim delom, kjer so gasilci sprejeli goste in predstavnike gasilskih enot. Sledila je gasilska parada z mimohodom gasilskih formacij, ki je pokazala povezanost, pripravljenost in predanost gasilskih društev.
Osrednji trenutek slovesnosti je bil svečani sprejem in blagoslov novega gasilskega vozila, ki bo pomembna pridobitev za operativno delovanje PGD Cvetkovci ter še dodatno prispevala k varnosti občank in občanov.
Zbrane gasilce, goste in obiskovalce je nagovoril tudi župan Občine Ormož Danijel Vrbnjak, ki se je zahvalil gasilcem za njihovo prostovoljno delo, požrtvovalnost in neprecenljiv prispevek k skupnosti. Župana je na dogodku spremljal tudi podžupan Občine Ormož Zlatan Fafulić.
Po končanem uradnem delu je sledilo druženje pod šotorom, za dobro voljo in zabavo pa so poskrbeli Poskočni muzikanti.
Foto: Sandra Janžekovič


